Aktuality:

Prázdniny pomalu končí:

Těšíme se na Vás v pondělí 24.8.2015 odpočinuté a plné elánu.

Hurá do školky!


V pondělí 24.8.2015 jsme se sešli v komorní sestavě, bez budoucích školáků, ti se asi připravují na školu. Ale zato nás navštívila  tříletá Anežka z Prahy, děti z ulice Noemka  a Natálka a taky Janička. Splolečně jsme si hráli, zpívali, kreslili a zažili  spoustu legrace.

Viz. fotogalerie


 Ve čtvrtek 27.8.2015 jsme byli u Benjamínka na zahradě.

Viz. fotogalerie


 Školní rok 2015/2016

Ráno vyjde sluníčko, pošimrá nás maličko.

Když si zoubky umyjem, už nás čeká krásný den.

A potom už hola, hola, školka na nás z dálky volá.


1.září jsme se sešli v naší školičce a společně se Sofinkou oslavili její 5. narozeniny. Popřát a ochutnat dort přišla i Terezka, která se u nás zastavila cestou ze školy a vyprávěla nám o prvních zkušenostech v 1. třídě ZŠ. S Kašpárkem nám bylo veselo a hodně jsme se nasmáli.

Viz. fotogalerie


 Exkurze do pekárny

V úterý 8.září jsme si museli přivstat, abychom viděli pekaře při práci. Procházeli jsme různými objekty a pozorovali pekaře při práci, seznámili se s výrobou chleba, rohlíků a jiného pečiva. Dozvěděli se jak vzniká závin, jak se pečou zákusky a rohlíčky, podívali se do skladu mouky i expedice pečiva. Děti si potom sami vytvořily své vlastní tvary pečiva, které nám potom pekaři upekli na svačinu. Velice děkujeme majitelce pekárny za skvělý výklad, který nezaujal jen děti, ale i učitelky a také za svačinu, kterou nám poskytli na náklady pekárny. SUPER!!! Rovněž děkujeme mamince od Sofinky, která nám zařídila exkurzi v pekárně.

Viz. fotogalerie


 Karolínka má narozeniny

Opět slavíme, Karolínka má 5.let a my jí přejeme vše nejlepší!


Valašské záření

V pátek 11.září jsme se vydali do města na Valašské záření. Využili jsme připravené atrakce - skákací hrad, překážkovou dráhu, horolezeckou stěnu, košíkovou, ... Vyrobili si náramek, prohlédli si zvířata, projeli s kuličkou labyrintem zámku, zhlédli jsme vystoupení žáků. Potkali bývalé absolventy a jejich rodinné příslušníky a jiné známé. Sofinku píchla vosa. Koupili si něco dobrého a jeli jsme zpět do školky.

Viz. fotogalerie


 Pozdrav z Prahy

Teta Anička využila prodloužený víkend a vydala se do Prahy za Anežkou. Pořídila několik fotografií z našeho krásného hlavního města a přiblížila dětem Karlův most, o kterém známe písničku. Teď už víme, jak vypadá Bruncvík!


Tělocvična

Ve středu 7.10.2015 jsme začali chodit cvičit do tělocvičny ZŠ Ohrada.

Sportu zdar!


Pohádky o zvířátkách

Jeden týden patřil ve školce pohádkám o zvířátkách. Děti poznávaly a pojmenovávaly pohádky, hrály různé hry a na závěr dramaticky pohádky ztvárnily.

Viz. fotogalerie


 Vzpomínka

V pondělí 2. listopadu jsme se vydali na vycházku na místní hřbitov, kde jsme uctili památku zesnulých. Učitelka poučila děti o chování na hřbitově, děti zavzpomínaly na své blízké a vyhledávaly jejich hroby. Potom hledaly opuštěné hroby a  zapálily na nich svíčku. Děti byly úžasné!

Viz. fotogalerie


 Štěpánek má narozeniny

Štěpánek v pátek 13.11.2015 slavil ve školce opožděně své 5. narozeniny. Přejeme mu hodně zdraví a stále dobrou náladu, ale on ji má vlastně pořád. Svíčky na dortu sfoukl a můžeme jít slavit!

Viz. fotogalerie


Honzík má narozeniny 

Neuplynul ani týden a my opět slavíme! Honzík má 6 let a slaví po čtyřech letech své poslední narozeniny ve školce. Příští rok už bude sedět ve školní lavici a my mu přejeme hodně úspěchů ve škole a spoustu nových kamarádů. Tak a jdeme si zatančit!

Viz. fotogalerie


 Divadlo v knihovně

V pátek 27.11.2015 jsme v sále městské knihovny viděli humornou pohádku Detektiv Lupa a tajemná věž. Herecké výkony byly výborné a děti zažily spoustu legrace.

Viz. fotogalerie


Mikuláš ve městě

Na Mikulášský den jsme se připravovali už dopředu. Vyráběli jsme ozdoby na stromeček, učili se básničky a písničky, abychom je mohli Mikuláši přednést. V pátek jsme se vydali do města za Mikulášem, anděly a čerty. Ozdobili si stromeček, s anděly jsme skládali sněhovou vločku, čertům jsme pomáhali přikládat pod kotel, jiní čerti nás vážili na váze, Mikuláši přednesli básničku a slíbili, že budeme hodní. Do školky jsme se vrátili všichni, nikoho čert nevzal!

Viz. fotogalerie


Vánoční dílnička

Ve středu 9.12.2015 jsme se zúčastnili vánoční dílničky v ZŠ Ohrada. Splolečně s velkými kamarády děti vyráběly vánoční ozdoby a přáníčka. Přišel i Mikuláš s čerty a anděly a obdaroval nás sladkostmi.

Velké poděkování patří paní učitelce Babovcové za pozvání a skvělou přípravu.

Viz. fotogalerie


 Možná přijde i Ježíšek

Čtvrtek 17.12.2015 byl den plný očekávání a čekání na Ježíška. Nakonec se děti dočkaly a darované hračky hned využily ke hře.

Rodičům a všem přátelům  školky Štěpán přejeme  krásné vánoce a v novém roce  2016 hodně štěstí, zdraví a pohody.

Anna Štěpánková, Vlaďka Mikulová a Alena Krejčí


 Nový rok v mateřské škole

V pondělí 4.1.2016 jsme se poprvé sešli v novém roce v mateřské školce a řádně jsme to oslavili.

Viz fotogalerie


První sníh

První letošní sníh jsme využili ke sportování a hrám na sněhu.

Viz fotogalerie


U krmelce

V pátek 8.1.2016 jsme se vydali do lesa s opožděnou vánoční nadílkou pro zvířátka. Do krmelce děti naskládaly kaštany a žaludy, které na podzim nasbíraly a jablíčka, mrkve a jiné dobroty donesené z domova.

Viz fotogalerie


 Návštěva ve škole

Ve čtvrtek 21.ledna jsme byli na návštěvě v ZŠ Ohrada. Děti si prohlédly prostředí, potkaly se s bývalými spolužáky a vyzkoušely, jak se sedí ve školní lavici.  Žáci jim předvedli, co se naučili a společně s nimi plnili úkoly.

Poděkování si zaslouží paní učitelky 1. tříd - Povýšilová a Ludvová, za přípravu ukázkové hodiny a vstřícný přístup.

Podívejte se, jak to dětem sluší ve školních lavicích.

Viz. fotogalerie


 První plavání

V pondělí 25. ledna jsme začali předplaveckou výuku. Děti pod vedení p.učitelky Petry Hrubé pokračovaly v tom, co se v loňském roce naučily. Děti jsou velmi šikovné, plavou jako ryba ve vodě.

Viz. fotogalerie


  Vycházka k Bečvě

Poprvé jme byli u Bečvy ve středu a viděli celé hejno hladovách kachen. Neměli jsme však žádné krmení, proto jsme se k Bečvě vydali ještě v pátek, vybaveni dostatečným množstvím pečiva. Při krmení probíhal mezi kačenkami velký boj o každé sousto. Měli jsme dobrý pocit!

Viz. fotogalerie


Masopustní karneval

Ve čtvrtek 11. února se konal ve školce masopustní karneval.Děti i učitelky v maskách zažily mnoho radosti a veselí při tanci, zábavě i soutěžích. Povedlo se nám to!

Viz.fotogalerie


 Krmítka pro ptáčky

Nejsme lakomí, každý z nás to ví,že když právě zima vládne, ptáci hladoví. Tento úryvek písničky nás přivedl na myšlenku vyrobit pro ptáčky krmítka. Při výrobě netypických krmítek pomáhaly všechny děti a potom jsme je společně zavěsily do parku před školou. Možná se nám na jaře odvděčí vesolou ptačí písničkou.

Viz. fotogalerie


 Plavání

Podívejte na další pokroky v plavání. Paní učitelka děti chválí,že jsou šikovné.  Dokonce i Štěpánek si ponořil obličej.

Viz. fotogalerie


 Modelování

Při modelování z veselé modelíny si děti procvičily jemnou motoriku a svou fantazii při tvorbě roztodivných výtvorů.

Viz. fotogalerie


Večerníček

V prvním březnovém týdnu nás Večerníček provázel svými pohádkami a na chvíli se i děti staly malými Večerníčky s vlastně vyrobenou čepicí.

1 foto


 Tělocvična

Pohybové aktivity v tělocvičně.

Viz fotogalerie


Velikonoční dílnička

Ve čtvrtek 17. března jsme se na pozvání p.učitelky Babovcové zúčastnili velikonční dílničky. Za pomoci starších kamarádů si děti vyrobily velikonoční ozdoby.

Viz. fotogalerie


Vynášení Moreny

Po velikonocích jsme se definitivně rozloučili se zimou a Morenu jsme hodily do řeky Bečvy. Doprovázeli jsme i na její plavbě, ale kvůli nízké hladině v řece nám uvízla a tak se teta Vlaďka obětovala a šla Morenu vysvobodit. Podle posledních údajů očitých svědků se zastavila u průmyslové školy. Snad časem odpluje a zima se už nevrátí.

Viz fotogalerie


Jarní úklid

1.dubna jsme si uklízeli před školkou a nebyl to APRÍL!

Viz. fotogalerie


Plavání

Blíží se konec výuky plavání a děti za dobu výcviku udělaly velké pokroky. Paní učitelka je neustále chválí za plavecké výkony. Petro Hrubá děkujeme! Příště nás čeká tobogán. Hurá!

Viz fotogalerie


 Vycházka na vsetínský zámek

Cestou na zámek jsme vyhledávali různé druhy hodin a v zámecké věži si prohlédli hodinový stroj. Zdolali přírodopisnou stezku, dozvěděli se nové poznatky o vodním světě, lesních i domácích zvířatech. Pozorovali město a okolí z ochozu zámecké věže. Seznámili se s historií zámku a Vsetína.

Vycházka se zdařila!

Viz fotogalerie


Den Země

V pátek 22. dubna jsme se vydali do panské zahrady na oslavu Dne Země.Děti si vyrobily mráček, pozorovali a pojmenovávali zvířata, vybarvily pracovní listy, vyzkoušely svou sílu při natahování gumy, provedly pokusy s vodou, shazovaly kuželky z PET láhví, .... a hlavně slíbily,že budou naši Zemi chranit.

Za absolvování trasy a splnění úkolů byly děti odměněny.

Děkujeme Alcedu za skvěle připravenou akci!

Viz fotogalerie


Lukášek má narozeniny 

Ve čtvrtek 28.dubna jsme oslavili 7. narozeniny Lukáška. Přejeme mu vše nejlepší a hlavně hodně úspěchu ve škole, nové kamarády a hodnou paní učitelku.

Viz fotogalerie


Čarodějnice a čarodějové

Děti se proměnily v malé čarodějnice a čaroděje. Kouzliy, tančily a rejdily, létaly na koštěti ......

Viz fotogalerie


 Pobyt na hřišti

Na hřišti si děti užily spoustu pohybu a zábavy.

Viz fotogalerie


 

Discopříběh

Vystoupení pro rodiče na hudbu Michala Davida z filmu Discopříběh se vydařilo. Děti předvedly skupinové tance i sólové kreace. Možná se i rodiče vrátili o pár let zpět.

Viz fotogalerie


Návštěva u Olejníčků

Na konci května jsme se vydali na zahradu ke Štěpánkovi. Děti si prohlédly domácí zvířata a jarní zahrádku. Potom využily čas k zábavě a hrám.

Moc děkujeme!

Viz fotogalerie


 Praxe studentky

Nová posila našeho kolektivu Terezka si získala u dětí velkou oblibu svým příjemným a milým přístupem. Společně si hráli, povídali a zpívali a zažili spoustu nevšedních zážitků.

Viz fotogalerie


V tělocvičně

S Terezkou v tělocvičně bylo prima!

Viz fotogalerie


 

Dětský den

Teta Vlaďka s Terezkou připravily pro děti Pohádkovou stezku plnou překvapení. Děti se rázem ocitly v pohádkovém světě plném překvapení. Akce se zdařila!

Viz fotogalerie


 

Školní výlet

Pojďme si hrát s indiány! - to bylo téma letošního výletu. Indiáni se vydali dostavníkem do Nového Hrozenkova dobývat nepřátelskou pevnost. Cestou narazili na nečekané překážky, které s hravostí zdolali a pevnost ovládli.

Viz fotogalerie


Na hřišti

Možná z něho vyroste nový fotbalista Rosický či žokej Váňa anebo úplně někdo jiný.

Viz fotogalerie


 Rozloučení se školáky

Nastala chvíle loučení s dětmi, které po prázdninách nastoupí do ZŠ. Akce se konala v příjemném prostředí pizzerie Karibic. Loučení to však nebylo smutné, protože pevně věřím, že se budeme i nadále vídat.

Hodně úspěchů ve škole!

Viz fotogalerie


 U Honzíka na bazénu

V závěru školního roku jsme si užívali u Honzíka na bazénu. Sluníčko nám přálo a naší vodomilci byli ve svém živlu. Jen Rozárka nám dělala plavčíka!

Viz fotogalerie


 Oslava narozenin

O prázdninách měli narozeniny Ben a Sofinka a tak jsme to náležitě oslavili!

Viz fotogalerie


Na návštěvě u Marečka

Na konci prázdnin jsme přijali pozvání a vydali se za Marečkem do Lázků. Přivítání bylo srdečné a pobyt na zahradě jsme si plně užili. Děkujeme mamince za laskavé prostředí a hostinu, kterou nám připravila.

Viz fotogalerie


 

Školní rok 2016/2017

Dobré ráno, dobrý den,

tak si spolu zahrajem.

Vyběhnem si spolu ven,

dokola se proběhnem.


 

Valašské záření

V pátek 9. září jsme se vydali do města zářit na Valašské záření. Děti využily připravené atrakce a dívaly se vystoupení žáků vsetínských škol. Samozřejmě jsme ochutnali i něco dobrého.


Den bez aut

Dne 22.září byla uzavřena část Smetanovy ulice. Děti získaly nové zkušenosti a poznatky. Připravené stanoviště nás lákaly ke hře a činnosti.

Viz fotogalerie


 40. výročí ZŠ Ohrada

Vedení ZŠ Ohrada nás pozvalo na zábavné odpoledne ke 40.výročí školy. Starší žáci se o nás pěkně starali a na závěr jsme se zúčastnili souboje šermířů.

Děkujeme za pozvání a těšíme se na další spolupráci.

Viz fotogalerie


Příprava na Haloween

Na vydlabávání dýně jsme měli několik pomocníků.

Viz fotogalerie


 

Haloween po česku

Poslední říjnový den byl ve školce strašidelný. Děti se vydaly na tajuplnou cestu do sklepa plnou překvapení. Vše dobře dopadlo a ve třídě si potom zahrály různé hry, zazpívaly a zatančily.

Viz fotogalerie


 

      Podzimní úklid

      Do podzimního úklidu před školkou se zapojili malí i velcí.

      Viz fotogalerie


       Divadlo ve školce

      V úterý 8.listopadu přijela do školky Bára s pohádkou Psí starosti.

       A jako vždy se to povedlo!

       Viz fotogalerie


       Oslava narozenin

       Tentokrát jsme oslavovali 3x - Karolínka oslavila 3 roky, Mareček 4 a Štěpánek 

        6 let. Všem přejeme hodně radosti a spokojenosti.

       Viz.fotogalerie


 

         Mikuláš ve městě

         Dne 2. prosince jsme zdobili vánoční stromeček před MÚ. Andělé se o nás starali

         při plnění úkolů a čertům jsme předvedli, že umíme přikládat do ohně a váhou

         hříchů prošly všechny děti.

        Viz.fotogarelie


         Vánoční dílnička

         Ve čtvrtek 8.prosince jsme si za pomoci školáků vyrobili spoustu vánočních ozdob. 

         Příjemné bylo setkání s bývalými žáky naší školky - Míšou a Vítkem. Zároveň děkujeme ZŠ

         Ohrada za letitou  spolupráci  a p.učitelce Babovcové za vzornou přípravu a milý přístup.

         Viz.fotogalerie


         Plavání

         Začátkem ledna jsme zahájili předplaveckou výuku v městských lázních. Děti se učily  

         základům   plavání  a byly moc šikovné. Děkujeme Petře Hrubé - učitelce plavání

         za vstřícný přístup.

         Viz. fotogalerie


         Oslava narozenin

         Koncem února oslavila Sofinka 3.narozeniny. Oslava proběhla tradičně s narozeninovým

         dortem a my jí přejeme hodně pohody a společné hry s kamarády.

         Viz. fotogalerie


         Velikonoční dílnička
        
         V pondělí 10.dubna jsme se na pozvání p.uč.Babovcové zúčastnili velikonoční dílničky
         v ZŠ Ohrada.
         Společná práce proběhla jako vždy v milé a příjemné atmosféře. Moc děkujeme a těšíme
         se na příští spolupráci. 
Po delší odmlce jsme opět tady!
 
Zahájili jsme nový školní rok 2018/2019
V pondělí 3.září jsme zahájili nový školní rok. Setkání bylo dojemné a plné zážitků z prázdnin. Přivítali jsme nové kamarády a pohráli si s hračkami a stavebnicemi, zazpívali a zatančili si, zahráli hry.
V pátek 7. září jsme zářili na Valašském záření. Užili jme si pěkné chvíle, které pro nás připravili všichni účastnici programu. Koupili si něco ve stáncích, prostě jsme si to užili!
Dne 11.9. jsme s tetou Vlaďkou oslavili její narozeniny! Nebudu říkat kolik, ale pořád je to krásný věk! Přejeme všechno nej, nej nej!
V pondělí 17.9.2018 jsme oslavili Matýskovy narozeniny. Hádejte kolikáté - no přece páté! Přejeme mu všechno nejlepší!
V úterý 16.10.2018 jsme se zúčastnili výchovného koncertu Tajemství písniček. Herci a zpěváci pro děti připravili program o tom, jak vzniká písnička. Děti se zaujetím naslouchali a v průběhu koncertu se zapojovali do dění.
V úterý 23.10.2018 k nám do školky zavítala Bára s pohádkou Popletená slepice. Bylo to príma, jako vždy!
A do třetice další pohádka a to loutkování v městské knihovně. Představení O červené Karkulce bylo úžasné, s netradičním pojetím. Děti byly pohádkou nadšené!
Karolínka oslavila své páté narozeniny! Přejeme ji všechno nejlepší! Dort, který upekla teta Anička, dětem chutnal.

Během roku jsme zvládli mnoho aktivit - oslavu narozenin všech dětí, Halloween po česku, akce pořádané městem -Den bez aut, Mikulášský den, Den Země, besídka s pohádkou Lesní chaloupka, kurz plavání ve spolupráci s Plaveckou školou, exkurzi na hvězdárně, Masopustní karneval, vánoční a velikonoční dílničku v ZŠ na Ohradě, rej čarodějnic, školní výlet na Čertovy skály, oslavili jsme Den dětí, navštívili jsme ZŠ Ohrada a seznámili se s prostředím školy, rozloučili jsme se se školáky v restauraci Rozmarýn a ukončili školní rok společně s rodiči na Zahradní party. Možná bylo ještě víc aktivit, ale na ty si už nevzpomínám!   
                 Fotografie z některých akcí najdete na facebooku školky.

 
Školní rok 2019/2020
 
V novém školním roce došlo k výměně mladých učitelek, opustila nás teta Terezka a na její místo nastoupila teta Martinka. Doufám, že se ji u nás bude líbit.
Oslava narozenin
V září jsme oslavili několik narozenin - teta Vlaďka, teta Martinka a náš Matýsek, ale jen Matýsek měl dort se šesti svíčkami, tety měly připravené jiné dobroty.
Divadlo v knihovně
Na čtvrtek 4.října nás pozvala Bára na Loutkování do Masarykovy veřejné knihovny. Představení Z tajného deníku Smolíčka Pé v podání studia Damúza. Představení bylo úžasné!!
Výchovný koncert
Ve čtvrtek 17.října jsme byli na výchovném koncertu Zpívání nás baví. Koncert byl poučný, aktéři zapojili děti a naučili jsme se novou písničku. 
Divadlo
V úterý 19.listopadu jsme v nově opraveném Lidovém domě shlédli divadelní přestavení Pohádky ze zámku. Moc se nám líbily pohádky o princeznách Zlatovlásce, Šípkové Růžence i Popelce.
Výstava na zámku
V pátek 22.listopadu se děti společně s učitelkou vydali na výstavu k 80. výročí vsetínského hokeje na vsetínském zámku. Na závěr si děti prohlédli výstavu perníčků, moc krásné. Škoda, že jsme nemohli ochutnat!
Mikuláš ve města
V pondělí 2.prosince jsme zavítali na Mikulášský den ve městě, kde nás vystrašila čertovská družina. Někteří se i báli a nechtěli se nechat zvážit na pekelné váze. Andílci pro nás připravili jinou zábavu a společně s Mikulášem nás obdarovali sladkostí. Nebojte se, všichni jsme se vrátili do školky!
S čerty nejsou žerty
Ve středu 11.prosince bylo ve školce pekelné pozdvižení. Předvedli jsme rodičům malou přehlídku s čertovskou příchutí. Čertíci byli roztomilí a moc se nás nebáli! Po besídce pokračovalo příjemné posezení s rodiči.
Vánoční dílnička
V úterý 10.prosince pro nás p. učitelka Babovcová ze ZŠ Ohrada připravila Vánoční dílničku. Společně se žáky ZŠ děti vyráběly přáníčka a vánoční dekorace. Dopoledne bylo velmi příjemné.
Oslava narozenin
Bolečku, všechno nejlepší k tvým krásným 4. narozeninám! Užij si dnešní den ve školce a mnoho dalších dní.
Máme tě moc rádi!
Návštěva zimního stadionu
Po domluvě s trenérem VHK Vsetín Jiřím Dopitou jsme jeli s dětmi na zimní stadion. Po přivítání a předání dárku jsme se společně vyfotili. Sledovali trénink vsetínských hokejistů, které jsme povzbuzovali známými vsetínskými pokřiky. Na závěr jsme všem popřáli hodně úspěchů a pevné zdraví.
Oslava narozenin
Kdo se v únoru narodil ...., no přece Honzík. Přejeme hodně krásných chvil, jak ve školce i doma. Jsme rádi, že tě s tvým dobrosrdečným srdíčkem ve školce máme! Měj se moc krásně!
Divadlo ve školce
V úterý 11.února k nám opět zavítala Bára s pohádkou Psí starosti. Příběh pejska a jeho kamarádů děti zaujal a s napětím pozorovaly , jak to vše skončí. No samozřejmě dobře, tak jak to v pohádkách bývá.
Oslava narozenin
V únoru se narodila i Laurinka a společně s námi oslavila své 5. narozeniny. Laurinko, přejeme ti, ať jsi pořád plná elánu a dobré nálady, kterou kolem sebe roznášíš!
 Uzavření školky
Od středy 18.března byla uzavřena školka v souvislosti s onemocněním COVID - 19. Doufám, že se brzy uvidíme!
Znovuotevření školky
V pondělí 11.května jsme znovu otevřeli školku. Byla radost vidět, jak se děti vítaly s kamarády i učitelkami.
Oslava narozenin
Klárinka v květnu oslavila své 5. narozeniny. Přejeme jí, ať je stále hodná a milá holčička, která vždy a všem ráda pomůže. Máš dobré srdíčko, ty naše zlatíčko!
Oslava narozenin
Natálka v červnu oslavila své poslední narozeniny ve školce, protože po prázdninách půjde do veliké školy. Natálko, přejeme, ať se ti líbí ve škole, ať máš hodnou paní učitelku a spoustu nových kamarádů. Máme tě rádi a bude nám chybět tvůj hlásek a temperament.
Společné foto
Dne 16. června nás přijela vyfotit paní z Lagoonu. Byla milá a měla s námi neposedy svatou trpělivost.
Oslava narozenin
Tentokrát to byla velkolepá oslava, protože jsme slavili hned čtvery narozeniny. Emička své 5.narozeniny, Vendulka 3.narozeniny a Honzík s Aničkou 4.narozeniny. Vše proběhlo tak, jak se patří - lentilkový dort, originální přání všech dětí, dáreček, tanec pro oslavence a spousta legrace.
 
Školní rok 2020/2021
 
Kamarád, kamarád,
je to ten, koho mám rád.
Pomůže mi, poradí,
 po ruce mě pohladí. 
 
Kamarád, kamarád,
je to ten, koho mám rád.
Pomůžu mu, poradím.
Všichni jsme tu kamarádi,
všichni se tu máme rádi.
 
Nový školní rok jsme zahájili 1.září téměř v plném počtu. Děti byly  hodné a milé, s radostí vítaly své kamarády.
Deniska oslavila své 3. narozeniny, samozřejmě s dortem a dárečkem. Denisko přejeme ti, ať stále svá jako doposud, ať ti nechybí tvůj úsměv.
Ve středu 23.září se konala Zahradní party s účastí rodičů i dětí. Rodiče pro nás připravili občerstvení, za což jim mnohokráte děkuji. Atmosféra byly vynikající a náladu nám nezkazil ani krátký déšť. Děti si užily společné hry s kamarády a nerady se rozcházely domů.
Honzík oslavil u nás ve školce 3. narozeniny, ať se ti Honzíku ve školce líbí! 
Omlouvám se za výpadek zpráv ze školky. Tento rok začal poměrně dobře - bez omezení kvůli COVIDU. Moc dlouho to nevydrželo, opět jsme setkali s omezením, ale stále fungujeme. Po vánocích se však situace natolik zhoršila, že mateřské školy v březnu uzavřely. Tento stav trval do poloviny dubna a děti se vrátily do školky. Hurá!!! Užívali jsme si setkání po dlouhém odloučení a připravili pro děti mnoho pěkných chvil. Neoslavili jsme  Den matek, ale vynahradili si to při zahradní party. Dopadla jako vždy skvěle. Rodiče a děti jsme rádi, že Vás máme! Těšíme se na setkání po prázdninách.
 
 

Školní rok 2021/2022